Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Sianów tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W nowych czasach grupa ludzi dokonuje zakupy poprzez internet. Jest wówczas przydatne przede ludziom ze powodu na gama artykułów a ich charakterów, które możemy odnaleźć w budowy. Parę kliknięć, pieniądze wychodzą z konta, a teraz jutro paczka z drogim przedmiotem spotyka się w swoich rękach. Również to wszystko bez przesuwania się z łóżka! Jest wówczas idylla dla ówczesnych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do klienta. Najprostszym sposobem przekazu paczek były się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Sianów

Innowacyjna firma, którą jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym mogą one oszczędzić na sprzedaży paczek, a taż nazwa kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, gdy ktoś nie jest do końca przekonany co do kategorii pracy pracowników InPostu, może zakupić abonament na okres próbny. Je on 150 dobrych oraz stanowi możliwe oddanie go do końca 3 okresu rozliczeniowego. Jest wówczas zwłaszcza dobra droga dla inwestorów, którzy dopiero wkraczają na targ a nie wiedzą, jaki będzie popyt na konkretny produkt. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im wiele paczek zostanie wysłanych, tym cena pojedynczej paczki będzie delikatniejsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Sianów

Umowa taka obejmuje zarówno przesyłki wytwarzane przez kurierów do Paczkomatu, kiedy i te dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały okres bycia umowy, a i zapewnia, że aż 95% paczek dojdzie do klienta już kolejnego dnia. Jest wówczas szczególnie popularne w terminie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka potrafi żyć na miarę złota. Powody te tyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są wydane na mieszkające 12 i 24 miesiące. Mini Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy wręczyć w jej ramach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w e-commerce. Paczki kurierskie już z 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i trwa możliwość nadania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, oferowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe kosztują od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Sianów

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Pierwszy to Niewielka Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a drugi to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W centralnym przypadku paczki Paczkomatowe kosztują od 8,58, a kurierskie od 11,23. W drugim przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych stosują się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie podane powyżej wartości są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywy, jeśli firma ciągle będzie się rozwijać. Każda nowa paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne ceny na usługę ceny za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dobraną do jego potrzeb opiekę przed sprzedażową, a oraz możliwość czerpania z podjazdów kurierskich w wolnym momencie, w relacji z potrzeb. Opłata za paliwo istnieje zarówno wliczona w cenę abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo bycia w bezpośredniej możliwości aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest zwykły zarówno na wstęp z ważniejszymi klientami. Aby otrzymać indywidualną ofertę abonamentu, należy skontaktować się z firmą. Na części internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można i wziąć z punktu infolinii. Wybranie abonamentu stanowi bardzo łatwe – wystarczy wprowadzić na kartę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej odpowiadający. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu firmy i numeru NIP firmy, używamy do podsumowania i do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można umieścić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Sianów

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments